kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Firmast

Kingituste Kiirabi sündis sobivate asjaolude kokkulangemise tõttu 2002. aasta kevadel. Kümme aastat nahktoodete loomise ja müügiga tegelenud Maine OÜ otsis ajurünnaku kaudu endale sobilikku lisategevust. Selgus, et sageli on raske leida lõbusat, praktilist, üllatavat, ilusat ja ka eestipärast kingitust. Arutelu käigus ütles keegi, et vaja oleks omamoodi kingituste kiirabi, kust tegus soovija võiks lühikese aja jooksul leida midagi sobilikku ükskõik kellele. See vahva mõte veeres meie peades edasi ja augustis 2002 avasime Tartus E-Kaubamajas esimese Kingituste Kiirabi kaupluse. Sellise valikuga kauplusi Eestis varem polnud.

Tänaseks on Anneli ja Hannes Tammele kuuluv perefirma kingiotsijaile “kiirabiteenust” osutamas Lõunakeskuses ja EKS-Kaubamajas Tallinnas. Oleme pisikesele pinnale koondanud suure hulga originaalseid, praktilisi, ehedast materjalist asju, mida on meeldiv kinkida ja tore saada. Hinnaskaala on lai, vahemikus 1 - 100€.
Kõigi meie kaupluste juures on head parkimisvõimalused. Ka lillepood asub peaaegu kõrval.

Meie abil on huvitavaid firmakingitusi leidnud paljud ettevõtted ja asutused. Ka esialgu utoopiliste eritellimuste puhul leiame sobiva tegija.

Anname tööd sellistele eesti käsitöömeistritele, kes suudavad pakkuda ilusat, korralikult teostatud ja huvitava lahendusega käsitööd. Otsime kvaliteetseid, praktilisi ja mõistliku hinnaga disaintooteid. Mõtleme ise koos sõpradega välja uusi ootamatuid lahendusi ja viime need oma ala meistrite abil ka ellu. Püüame leida humoorikaid kingitusi, et nii kinkijal kui ka kingi saajal lõbus oleks.

Meie poed ei müü pelgalt asju, vaid pakuvad eeskätt emotsiooni. Pahatihti on ju inimestel kõik eluks tarvilik juba olemas ning siin tulebki appi Kingituste Kiirabi.
Pakume maailmamainega firmade disaini, head valikut eesti nahktooteid, huvitavaid puitesemeid, sepiseid, keraamikat ja üllatuslikke kombinatsioone eri materjalidest. Selliseid võimalusi pakkuvaid lahendusi on näha meie kauplustes ja nüüd ka internetis www.kingiabi.ee. Ärge kulutage oma kallist aega mööda kümneid kaubanduskeskusi kingitust otsides. Me oleme selle töö teie eest juba ära teinud – vajutage http://www.kingiabi.ee/mida_kinkida, täitke sobivad väljad. See võimaldab Teid sobiva kingituse leidmisel nõua anda. Kingiprobleem laheneb kiirel valijal mõne minutiga ja maksimaalse tulemusega.

Vaadake ja valige!


Maine OÜ
reg.kood 10039871
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee