kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingikiirabi koolilõpetajaile
18-06-2008
Autor: Silja Paavle
Allikas: Õhtuleht

Iga suve hakul tabab koolilõpetajate sõpru-sugulasi paras paanika, mida sel tähtsal päeval kinkida.

Üks õige kingitus koolilõpetajale peaks jääma mälestuseks, kuid olema ka lõbus või pakkuma elamuse. Seega fantaasia tööle, kingitegijad!

Järgnevalt pakub ka SL Õhtuleht mõne kuni 500kroonise idee.


SURM STRESSILE: Vahel tekkival pingelanguse järgsel stressil ei maksa enda üle võimust lasta võtta – magnet­alusel olevaid raudkuule saab venitada ja nätsutada just selliseks, nagu hetketunne ütleb. Hind 220 krooni, Kingituste Kiirabi.

TUULT TIIBADESSE:

Peale sümboolse soovi toob akna ette riputatud liblika­vitraa? tuppa sillerdavat värvidemängu. Hind 300 krooni, E-Kunstisalong.

LAPSEPÕLVERADADEL:

Kes ei oleks ihanud koos Pipiga spunki otsida! Kuidas Pipi ja paljud teised lapse­põlvelemmikud sündisid, saab teada "Ilon Wiklandi maailmast". Hind 399 krooni, Apollo.

HÜVASTI, JUSTIN TIMBERLAKE JA BRAD PITT:

Aeg oleks plakatid asendada millegi väärtuslikumaga, näiteks Viive Kuksi graafikaga. Tema tundeline ja imepeen looming sobib nii romantikutele kui ka tõsisematele tegijatele. Hinnad alates 335 kroonist, E-Kunstisalong.

ROOSTEVABA:

Õnnestunud kingitusest jagub elamusi pikaks ajaks. Näiteks nii juunis, juulis kui ka augustis toimuv Nargeni festival kaunil Naissaarel pakub kõike seda kindlasti. Ja kui te ühte üritust välja valida ei suuda, passib kinkida ka lihtsalt Piletilevi kinkekaart.

ROMANTILINE KOHVIHOMMIK:

Nüüd on aega hommikukohvi juues mõnuleda. Lea Rahusoo tass toob soojad mälestused meelde kindlasti ka hiljem, näiteks ühikas elades. Hind 495 krooni, E-Kunstisalong.

AJUTRENN:

Pisikesed traat­vigurid, mida saab loogikat appi võttes lahti harutada ja siis jälle sõlme ajada. Hind 48–196 krooni, Kingituste Kiirabi.

VÄÄRT KINK IGAS OLUKORRAS:

Tuleb vaid teada koolilõpetaja huvisid ja sammud raamatupoodi seada. Kunstisõbrale sobiks näiteks "Kunstiajalugu" (359 krooni). Apollo.

KIIKSUGA KUJU:

Tuleb vaid Ülle Singi pisikeste savikujude seast koolilõpetaja iseloomuga sobivaim leida ning edaspidi on noorel inimesel hea tuju kogu aeg tagatud. Hind 159 krooni, Eva Boutique Kalda käsitöö.

MOODNE EHTEKARP:

No milline piiga ei kannaks ehteid! Aga ikka kipuvad sõrmused ja kõrva­rõngad kaduma. Et seda enam ei juhtuks, passib noorele inimesele kinkida trendikas ehtealus. Ja miks see ei võiks olla näiteks ketsikujuline? Hind 290 krooni, Kingituste Kiirabi.

SURM STRESSILE:

Vahel tekkival pingelanguse järgsel stressil ei maksa enda üle võimust lasta võtta – magnet­alusel olevaid raudkuule saab venitada ja nätsutada just selliseks, nagu hetketunne ütleb. Hind 220 krooni, Kingituste Kiirabi.

ELUTARKUSED:

Raamatus "Sada mõtet teele kaasa" on kirjas palju tähtsaid elutõdesid. Näiteks see, et kunagi ei maksa rumalaga vaielda, sest kõrvalseisja ei tarvitse teie vahel vahet teha. Hind 129 krooni, Apollo.

PEEGLIKE, PEEGLIKE SEINA PEAL:

Et pärast kooli lõpetamist ootab paljusid ees ka kodust lahkumine, passib kaunile noorele neiule kindlasti üks Helina Tilga lõbus peegel. Hind 222 krooni, Eva Boutique Kalda käsitöö.

AEG ON RAHA:

Tillukese ülikonna nööpauku või seljakoti külge riputatava kella saab panna helisema just õigeks ajaks. Hind 39 kr 90 s, Novalux.

« Tagasi
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee