kingiabi@kingiabi.ee
Tel 6 00 55 13
Tel 7 33 94 40

kuu pakkumised TOP firmadele info kontakt

abiinfo tellimise info kkk

Tellimise tingimused

Kuidas tellida?

* Kui olete leidnud sobiva toote, siis vajutage toote juures olevale nupule "Lisa tellimusele". Peale seda tekib "Vaata olemasolevaid tellimusi".
* Tellimuse sisu vaatamiseks vajutage "Vaata olemasolevaid tellimusi" lingile. Sealt saate tagasi sirvima "Tagasi" nupuga. Tellimuse vormistamiseks sisestage enda kontaktandmed, kätte saamise viis ja vajadusel lisainfo. Vajutage nupule "Saada".
* Peale tellimuse kinnitamist kuvatakse ekraanil teade "Tellimus on edastatud. Vastame esimesel võimalusel."
* Saadame teile e-maili, kus täpsustame tellimuse ja paki saatmise viisi ja hinna.

Kuidas toimub tasumine?

* Kui soovite kaupa posti teel, siis saadame e-arve. Kui arve on makstud, siis saadame paki teele saaja kulul. Kui arve summa on üle 25 € ja kasutate pakiautomaati (kas Omniva või SmartPost), siis saatekulu ei lisandu.
* Kui soovite kauba kätte saada meie kauplusest, siis saadame kinnitava e-maili. Kohapeal saate tasuda kas sularahas või kaardiga.

Kuidas tellitud kaubad Teieni jõuavad?

* Tellitud kaubad paneme pakiga teele hiljemalt tasumisele järgneval tööpäeval. E-arvel on märgitud ka paki saatmise kulu vastavalt Omniva või Smartposti pakiautomaadi hinnakirjale. Kui arve summa on üle 25 € , siis saatekulu ei lisandu. Kui teil ei ole võimalik kasutada pakiautomaadi teenuseid, siis saame kasutada mõnda muud teie poolt soovitatud kullerteenust (märkige lisainfosse). Saatekulu tasub saaja.
* Juhul, kui ilmneb, et Kingituste Kiirabi ei saa Teile saata soovitud kaupa, siis võtame Teiega ühendust, teavitades soovitud kauba puudumisest. Teil on võimalik valida puuduva kauba asemele midagi muud või loobuda tellimusest.
* Meie klienditeenindus võtab Teiega ühendust juhul, kui paki saatmine viibib.
Tallinn

Suur-Sõjamäe 4
I korrusel Lennujaama poolses küljes Euronicsi kõrval
E-P 10-21
tel 56 836 205
tallinn@kingiabi.ee
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee