kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingitus spordisõbrale

Mida kinkida tuttavale, kelle teine nimi on „sport“? :) Või sõber-sõbranna veedab rohkem aega treeningsaalis ja metsarajal, kui sinuga olles? Või kui su kallima aeg ei peatu mitte sinuga koos olles (kas peaksite üldse siis koos olema? : ) vaid maratonil pikki distantse läbides?

Oleme koostanud kinginimekirja, mis võiks muidu vaid treeningutest rõõmu tundvale spordisõbrale ka igapäevaselt naeratuse näole tuua. Ja meie valik oleks järgmine:

Spordisõber – tuttav

Värskendav joogipudel – tänapäeval ei tähenda trenni kaasavõetav joogipudel enam igavat plastikust ilmetut pudelit. Tõeline spordisõber saab valida just sellise, mis tema vajadusi kõige paremini katab. Nii on meie valikus pakkuda talle nii jahutava funktsiooniga joogipudel kui ka mõnusaid ehedaid maitseelamusi pakkuv värskendav joogipudel. Sellesse pudelisse saab su tuttav lisada just need naturaalsed maitsed, mida ta trenni tehes armastab. Olgu nendeks siis tsitruselised, värsked marjad, puuviljad või mida iganes.

Termoskruus ja termospudel – Klassikaline kink talispordiharrastustega tegelevale spordisõbrale. Meie valikust leiad nii rohkelt sooja jooki mahutavaid termoseid, kui ka ühekordset energiat ja soojendust pakkuvaid termoskruuse.


Torusall – üks korralik torusall kuulub samuti spordisõbra põhivarustusse. Käimasoleva Eesti Vabariik 100 raames on ehe etnomustriline sall just omal kohal!


Spordisõber – sõber/sõbranna

Karikas või vimpel – Su sõbranna osales võistlustel? Sõber saavutas eesmärgiks seatud kaalu? Kuid auhinda selle eest ei antud... Ja meel on nüüd nukker, sest vahel oleks ikka välist tunnustust ka vaja saada, et rajal püsida. Pole hullu, siin tõttadki appi sina, kes kingib talle asjakohase vimpli või karika, kus saad teda tunnustada pingutuse eest, mis oli lausa esikoha vääriline!

Taskutark – rahvasuus on levinud nali, et „Kui Jumal tarkust jagas, olid sportlased trennis...“. Kingiabi meeskond seda ei usu, aga soovi korral aitame sul seda müüti ümber lükata põnevaid fakte täis tipitud kaartidega. Edaspidi võib just su spordisõbrast sõber hiilata enneolematute teadmistega nii inimese kui ka seksi ja tervise teemadel.

Spordisõber – kallim

Käekell – tavapäraselt leiame oma spordisõbrast kallima käel kaloreid / kilomeetrid / pulssi mõõtva spordikella. Kuid iga päev ei ole spordipäev. Vahel tahaksid kallimaga ka mõnele pidulikule sündmusele minna. Kingi talle puidust käekell! See on nii vinge disainiga, et kallim on kindlasti nõus selle oma käele panema, et teiste ees veidi uhkustada ja stiilitunnetust näidata. PS. Peale pidu tuleta talle meelde, et kella ära vahetaks, puidust käekell võib talle nii meeldima hakata, et üritab sellest trennis ka pulsi välja võluda :).

Amulett ohutuks autosõiduks – äärmiselt armas ja pisut ehk isegi ebatavaline kingitus spordisõbrast kallimale. Auto tahavaate peegli külge riputatav amulett tuletab kallimale meelde nii autoga trenni sõites, kui sealt tulles, et soovid talle kõike head ja ootad teda koju.

Kui su spordisõbral on aga kõik need asjad olemas, mine uudista meie laia valikuga kingipoodi. Kindlasti leiad sealt midagi uut ja huvitavat!

Kui sul endal valik silme eest kirjuks võtab, tule külasta poodi Tallinnas Ülemiste keskuses ja Tartus Lõunakeskuses või helista! Koos leiame kindlasti parima lahenduse!
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee