kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingituste kiirabi - appi, mida kinkida?!

Mida kinkida lapsele? Mida kinkida sõbrale/sõbrannale? Mida kinkida isale? Mida kinkida emale? Tuttavad küsimused, kas ka sinu jaoks? Aega napib aga pea on pulki täis, sest jõulud on ju juba sel nädalavahetusel!

Sel korral anname sulle ülevaate populaarsematest, nutikatest ja põnevatest kingilahendustest, kust ammutada ideid siis, kui pea on mõtetest tühi. Seega ilma pikema sissejuhatuseta – vaata, mõtle ja vali endale sobiv välja!

Mida kinkida lapsele?

Jah, täiskasvanu vaatenurgast on lapsel alati mänguasju liiga palju. Lapse vaatenurgast – neid ei saa kunagi olla ülemäära!

Meie soovitus on kinkida neile mänguasi, mis ei ole lihtsalt valmisobjekt. Kingi lapsele armas puidust loom, mida ta saab muuta endale südamelähedasemaks värvides ta ise endale sobivates toonides.

Üks vahva kink on taignarull, millega laps saab ema köögis aidata. Muide, see on meie poes üks enim ostetud kingitus!

Mida kinkida emale?

Üks mõnus, praktiline ja keskkonnasõbralik (poe)kott sobib alati kallile emale kingipakki panekuks. Samuti ilusaid sõnumeid kandev kruus ja pudel, mis on täidetud heade südamlike soovidega. Või miks mitte kombineerida neid kõiki? Vahva kott võib olla tore loodussõbralik ja taaskasutatav kingikott, mille seest leiad kõik armsad kingitused. Jõulud ja küünlasära - klassika. Philippi disain on ajatu.


Philippi kuunlahoidja

Mida kinkida isale?

Puidust kikilipse oleme näinud ja kuulnud juba palju. Kuidas oleks aga puidust nö. päris puulipsuga? Kõik lipsud on unikaalse mustriga, kvaliteetsest puidust ja ühe käsitöömeistri poolt valmistatud. Sinna juurde saame pakkuda ka puidust lipsunõela ja mansetinööpe ning šikk isa ongi „valmis“!

Mida kinkida kallimale?

See on tavaliselt kõige keerulisem „kingikategooria“. Oleks ju vaja leida just see üks ja ainus, kõige õigem kingitus. Meie soovitus sulle on, et ära üle mõtle. Pigem naudi aega oma kallimaga, see on parim kink, mida talle teha saad!
Et kinnitada talle oma tundeid, vali Olla käevõru ja Sa ei pea midagi rohkem ütlema - sõnum käevõrul räägib enda eest. Just jõudsid müügile hõbedast kõrvarõngad, mis on pakendatud õnnitluskaardile.

hõbe kõrvarõngad õnnitlusega

Mida kinkida kolleegile?

Üks väga vahva mõte oleks kinkida eesti disaineri helkurpross. Neid on valida eri värvi ja eri kujusid.

helkurpross

Kui soovid ise, või kogu kollektiiviga, meeles pidada aga oma ülemust, on suurepäraseks kingituseks juhtimisteemalisi mõtteteri täis tarkusepurk.

Mida kinkida vanaemale ja vanaisale?

„Meil on kõik olemas, ei ole meile midagi vaja tuua!“ Tuleb tuttav ette? Mida kinkida neile, kellel enda sõnutsi on kõik olemas, ja neile ei ole vaja mitte midagi tuua. Meie usume, et õnne ei ole kunagi liiga palju. Seega on „Õnne valem“ vanavanematele ideaalne kingitus. See kaunis pudel on täis pikitud armsaid mõtteid, mis memme ja taadi südamed veelgi suurema soojusega täidab. Shokobox on aidanud kõik kaunid jõulusoovid šokolaadikarpi panna.

shokobox kauneid jouleshokobox Rahulikke joule

Mida kinkida sõbrannale ja sõbrale?

Muutke oma ühised koosviibimised veel lustlikumaks erinevate seltskonnamängude abil. Ei ole paremat inimeste ühendajat, kui naer. Mängud aga just seda pakuvad. Naer on ju ka terviseks. Seega kaks ühes kingitus – meeleolukalt veedetud ühine aeg ja tugev tervis teile mõlemale!

GEOPOL lauamäng

Selle sügise hitt on meeste ja naiste sokid kilukarbis! Praktiline kingitus, millel on kiiksu pakend.

sokid kilukarbisnaiste sokid-kilukarbis

Mida kinkida iseendale?

Ära unusta selles suures siginas saginas ka endale kinki tegemast!

Parim viis enda meelespidamiseks on lubadusi täis purk. Purgist leiad 52 lubadust ehk üks aasta iga nädala jaoks. Teame ju neid uusaastalubadusi saada paremaks, targemaks, peenemaks, tugevamaks jne. Tihtipeale need vaibuvad aga juba veebruarikuu saabumisega. Aga nagu juba õpetaja Laur Tootsile ütles: “Kui tervet rehkendust ei jõua, tee pool, aga tee ise.” Seega lubadus, mille tähtaeg on vaid üks nädal, on kindlasti kordades edukam. Ja kes teab, äkki kasvab sellest välja ka aastapikkune harjumus.

Need siis oleksid soojad soovitused meie poolt, et sinu kingistressi veidikenegi leevendada! Ootame kindlasti ka sinu mõtteid siia alla kommentaaridesse! Mis on olnud need kingid, mis sinu lähedastel on suunurgad eriti kõrgele tõstnud?

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee