kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Et sul rannas igav ei hakkaks!

Tänases postituses ei räägi me sellest, et mida kinkida ühel või teisel juhul. Vaatasime hoopis oma tootevaliku üle selle pilguga, mida vahvat saaks nendega ette võtta suvitades, et pikk päev rannaliival igavaks ei muutuks!

Jah, tänapäeval võidakse öelda, et peaasi, et kaasas oleks nutikad vidinad, küll siis tegevust leiab. Kuid pane tähele, palju põnevat on ka väljaspool netimaailma toimumas!

Järgnevalt toomegi teile mõningad mõtted, mida kaasa varuda enne mõnusat rannapuhkust.

Seltskonna- ja lauamängud

Puhas klassika. Toredad mängud peletavad ka kõige suurema igavleja torisevad mõtted peast. Sõltuvalt seltskonnast, ja selle suurusest, saab valida väga paljude erinevate mängude vahel. Meie väike soovituste valik oleks aga:

Mängud lastele

Neid mänge on muidugi tohutult palju, kuid meie soovitus oleks vahva tegevuskaartide pakk "50 ülesannet nutikale lapsele" koos n-ö võlupliiatsiga. Lahendust ootavad 50 erinevat nuputamisülesannet, millega saad testida nutikust ning arendada loogilist mõtlemist.

Mängud seltskonnale

Selles kategoorias on vaieldamatu hitt „Reaalsuskontroll“. Kas julged öelda, mida sa oma kaaslastest arvad? Kas kannatad kriitikat ja tahad tegelikult teada, mida nemad sinust arvavad? Just selle mängu abil saad tundma õppida nii mängukaaslasi kui ka iseennast. See seltskonnamäng eeldab head huumorimeelt, ausust ja kriitika taluvust. Ettevaatust - mäng on julge, karm ja ettearvamatu! Sobib mängimiseks oma parimate sõpradega.

Mängu populaarsuse tõttu on tehtud sellele juba lausa 3 eri raskusastet!

Kes nii karmi meelelahutust ei soovi, vaadaku kindlasti „Lõvi“ mängukaartide poole. Mängu mängitakse vähemalt 4 inimesega.Mängu teeb põnevaks veel see, et lisaks kaartidele võib vaja mina lisa-atribuutikat -telefon, kirjutusvahendid, soolased näksid, väiksed esemed (kasuta oma fantaasiat), nöörijuppi ja münte. Mida nendega teha saab? Uurige ise järgi!

Mängud spordihuvilisele

Selle suve spordisõprade suursündmus on loomulikult Jalgpall MM. Ajal, mil televiisorist ülekandeid ei tule, sobib sõpradega ette võtta üks lõbus jalgpalli teemaline magnetmäng. Kes kellele väravaid lööb ja kes saab karistuslöögi osaliseks? Adrenaliin garanteeritud!

magnetmang Jalgpall

Et päike ei teeks liiga ja segaks mängulusti, haara kindlasti kaasa päikesesirm. Sedasi ei muuda ere päike mängimist raskemaks ja vastasmängija kavalad taktikalised käigud ei jää märkamata. Kui esindad jalka mängus Eesti koondist, väljenda seda ka lipuvärvides sirmiga:).

paikesesirm ESTONIA

Nuputamiseks

Kui sul ei ole tahtmist ja tuju osaleda suurtes seltskonnamängudes, või lähed randa üksinda, pakuvad pikaks ajaks tegevust 3D nuputamise mudelid. Valik on sinu – soovid sa kokku panna autot, Eiffeli torni, klaverit, tanki, kasvõi Valget Maja ennast!

Päikesepaneelidega laadija

Ja no kui kohe mitte kuidagi ei pääse nutiseadmetest, saab kaasa võtta asjaliku (ja kenasti loodusesse sobiva :) päikesepaneelidega varustatud laadija. Elektroonika poodide valikust leiab veel, mis on sobiv mobiiltelefoni, MP3, telefoni ja iPodi laadimiseks. Kui laadija on päikesest ammutatud energiaga end täis laadinud, täidab see sinu telefoni sama kiiresti nagu elektrivoolus laadijagi!

Akupangad

Seadmete laadimiseks sobivad suurepäraselt ka erinevad akupangad. Meie valikust tekitab tihtipeale suuremat elevust just kullakangi välimusega akupank.


akupank KULLAKANG

Kasest seljasügaja

Ja kui peesitamas ja mängulustist haaratuna ei pannud tüütuid putukaid tähele, aitab hädast välja seljasügaja. Kui putukad näksasid sind kohtadest, kuhu käsi ei ulatu, on mõnus alternatiiv sõrmedele just see humoorikas kraabits:)


seljasugaja

Kuidas kõik need asjad randa saada?

Ka selle mure vastu on meil rohi olemas. Oma mündid saad asetada moekasse mündikotti, mobiiltelefoni mobiilikotti ja mängud ning snäkid mahukasse kandekotti.
Läki randa!

PS. Kuidas sina rannas olles aega lõbusaks muudad?

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee