kingiabi@kingiabi.ee
Tel 6 00 55 13
Tel 7 33 94 40

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

7 põnevat firmakinki koostööpartneritele

Õue vaadates tunduvad jõulud veel mägede taga. Viska pilk peale aga kalendrisse! Selgub, et firmakinkide mõttes on jõulutaat juba korstnas valvel! Viimane aeg mõelda, mida kinkida oma koostööpartneritele!

Oleme aastaid tegelenud firmakingituste pakkumisega. Seega teame, et ideede puudusest kaldutakse ikka käima sissetallatud rada – tüüpiline firmakalender, jaepoodide valmis kinkekorvid, firmalogoga soojad fliisid ja muu selline.

Miks mitte sel aastal aga proovida midagi unikaalsemat ja omanäolisemat? Katsuks mitte lihtsalt järjekordset linnukest kirja saada, vaid tegelikult ka meelde jääda. Kuidas tundub? Meeldib see mõte? Kui vastus on jah, loe kindlasti allolevaid mõtteid ja lisa ka omapoolseid kommentaaridesse!

1. Kingi tervist – kauss õuntega!

Toit on alati populaarne. Vahetame aga sel aastal šokolaadid ja kommid õunte vastu välja. Pakume võimalust õunad saada VASULA aiast ja viia nad mõnusalt kaussi kuhja laotuna kingituseks.

eesti käsitöö kauss õuntega
 Eesti käsitsi tehtud kauss ja VASULA õunad

2. Vispeldades tulevikku – humoorikas seinakell!

Erinevate valdkondade esindajatele leiab hulgi igasugu põnevaid erilahendustega kellasid. Kui su äripartner tegutseb kokandusmaailmas, ei ole midagi lahedamat, kui kinkida talle seinakell, mille „pommiks“ on vispel. Ka kõige kehvemal päeval toob selle vaatamine kindlasti naeratuse näole.

3. Helisedes koosolekule – kauni kõlaga kellukesed!

„Kohe algab koosolek“, „Maaaaari, kus sa oled?!“. Tuleb tuttav ette? Meil on probleemile lahendus. Tihti on just niigi hõivatud sekretär see, kes peab kontoris inimesi taga ajama ja koosolekule kutsuda. Teil on võimalus seda pingelist õhkkonda enne nõupidamisi meeldivamaks teha. Kinkige kaunilt kõlav kelluke või nõudlikult mürisev seinakell oma koostööpartnerile.

Et nad ei unustaks, kes selle geniaalse kingi tegid, võid peale graveerida ka logo või head soovid, nt „Viljakat koosolekut“! vms.

4. Aeg on raha – hoiame seda!

Teate neid koosolekuid, mis ei taha ega taha käima minna ja pärast lõppeda? Mis aitab? Klassikaline liivakell! Ei ole midagi motiveerivamat, kui halastamatult ülalt alla voolav liiv. Kui varem tehti neid tavaliselt vaid kuni mõneminutilised, siis praegu leiab valikust ka 60min kestvaid kellasid. Messingist ümmargune graveerimisplaat lisab kingitusele veelgi väärikust!

5. Luubi all on vaimne tervis - kaunis õlilamp ja lauakamin!

Peale produktiivset ja tõhusat koosolekut ei ole midagi paremat, kui korra istuda mugavale puhkeruumi diivanile ja nautida kaminavalgust. Tekib küsimus, et kas peaks nüüd kamina ehitama kingituseks? Ei, lahendus on palju lihtsam ja soodsam. Kas teadsite, et neid on juba igas mõõdus ja kujus? Ka Kingituste Kiirabis pakume hubaseid laua peale asetatavaid lauakaminaid.

lauakamin
Lauakamin

6. Ilu ei sünni patta panna, tarkust purki aga küll!

Väljas on taaskord kehv suusailm, töötajad nurisevad, kodus on pinged pikkade tööpäevade tõttu... Kust leida tarkuseteri, mis motiveeriksid? Tuleb tarkusepudel avada ja üks kofeiinina mõjuv julgustav elutarkus välja võtta. Milline juht seda aeg ajalt ei vajaks? Kindlasti on su koostööpartneril hea meel, et nii delikaatsel viisil talle kuhjaga uusi mõtteid kinkisid.

elutarkused pudelis
Pudeli peale saate soovi korral firma logo ja enda soovitud tekstiga sildi.

7. Kes meist ei tahaks olla esimene – aasta parim koostööpartner!

Kes see koera saba ikka upitab, kui mitte koer ise. On sedasi? Kolm korda võite arvata, kas koostööpartner asetaks nähtavale kohale auhinnakarika, kuhu on peale graveeritud nende firma nimi ja esikohta sümboliseeriv „I“

Miks mitte seda ego upitamist neile pakkuda? Jah, parim saab olla vaid üks, kuid fantaasial ei ole piire – parim/lõbusaim/meeldejäävaim/kiireim/maitsvaim/toitvaim jne koostööpartner. Kuidas tundub?

Need siis olid mõned mõtted sellest, kuidas ei pea meeletult pead murdma, tellima disainereid ja kulutama hulga raha, et teha üks meeldejääv kingitus.

Milline kingitus on alla sulle eriliselt meelde jäänud ja miks? Kirjuta julgelt kommentaaridesse!

Tallinn

Suur-Sõjamäe 4
I korrusel Lennujaama poolses küljes Euronicsi kõrval
E-P 10-21
tel 56 836 205
tallinn@kingiabi.ee
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee