kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kõik vajalik täiuslikuks jalgpalliõhtuks!

Kas jalgpall on vallutanud ka sinu kodu teleekraani? Tundide kaupa vaatamist, põnevat kaasaelamist ja rohkelt närvipinget. Tuleb tuttav ette? :)

Vaatasime (jalgpalli) pilguga oma tootevaliku üle ning tegime nimekirja asjadest, mis sobiksid suurepäraselt ühe mõnusa matši juurde. Naudid sa seda siis üksi, pere või sõpradega. Kõigile leidub miskit!

Mida selga panna?

See on küsimus, mis paelub paljusid. Eriti just naissugu. Seega alustame riietest. Vaatad sa mängu kodus, sõprade juures või pubis, kõikjale sobib suurepäraselt üks tore rahvusvärvides särk. Jah, Eesti meeskond ei ole MM-il esindatud, kuid see ei tähenda, et pluusi kanda ei või :)
Jahedama õhu korral pakume peale tõmbamiseks ka mõnusat pehmet pusa.

pusa ESTONIA

Kust süüa ja juua?

Nüüd, kui keha on väliselt kaetud, on aeg mõelda sisemise täitmise peale. Toidukraami meie toodete seast veel ei leia (välja arvatud magusad šokolaadist küsimused), küll aga rohkelt neid vahendeid, millelt neid hõrgutisi tarbida.

Mis oleks üks korralik jalgpalliõhtu ilma mõnusate snäkkideta? Suure hulga snäkke mahutab asjalik tüvekauss. Kusjuures neid leiab nii tammepuust, saarest, kasest, õunapuust kui ka jalakast.

Kui soovid maiustada, on sinu jaoks kindla peale minek šokolaadifondüü. Kuumuta šokolaad tasasel tulel kuni see on sulanud. Kui soovid, maitsesta apelsinimahla, rummi, konjaki või brändiga. Seejärel sega ühtlaseks ja serveeri näiteks koos värskete maasikatega! Tummisema suutäie soovi korral lisa šokolaadile juurde ka vahukoor. Mmmm...patuselt magus :)

Keelekastet ja jahutust oleks ka vaja...

Meie viimaste aegade top toode on armas kannukese kujuline kokteiliklaas. Eriti vahva on see, et selle peale saab ka kirjutada. Miks mitte lasta sinna kirjutada ennustatav jalgpalli mängu võitja ja vaadata siis, kuidas see hiljem paika pidas. Klaasi komplekti kuulub kõrs ning kriit kirjutamiseks.
joogiklaas kõrre- ja kaanega TAHVEL
Sinna sisse sobib energia saamiseks ja selle säilitamiseks pika matši lõpuni värskelt pressitud mahl. Apelsin, sidrun, laim, greip – mida iganes. Suurepärane äsja valminud mahl pühib väsimuse kehast ühe hetkega. Pressi küljes oleva mahlakannuga saab värske mahla panna otse lauale. Sedasi ei lähe kaduma mitte ükski vitamiini! Boonuseks on veel see, et klaaskarahvini on lihtne puhastada.

Kuid soovi korral võid saadud mahla veelgi efektsemalt serveerida. Pakume selleks LED valgustusega klaasist valmistatud karahvini. Õhtuhämaruses toimib ta lisaks kaunile mahlaserveerijale ka kergelt hubase valgustajana.

veekarahvin LED valgusega

Ja kui joogid on vaja kiirelt maha jahutada, aitavad sügavkülmast võetavad Facebooki „like“ kujuga jääkuubikud!
jääkuubikute vorm FB like
Kui plaanid aga üle pika aja kraadiga jooke tarbida, soovitame selleks kasutada vindisuse määrajaga klaasi. Siis on kindel, et kui hakkab keeruliseks minema hüpopotomonstroseskvipedaliofoobia sõna välja lugemine, oleks viimane aeg piiri pidada!

Aga kui poolaeg on?

Ka selle peale oleme mõelnud. Et seda aega sisukalt täita ja miks mitte ise taktikalisi käike välja mõelda ning läbi arutada, tasub endale koju soetada magnetmäng „Jalgpall“. Nii nagu päris jalgpallis, on ka selles mängus eesmärk saada pall esimesena vastasmeeskonna väravasse. Ja et asi ikka veel põnevam oleks, on mängus ka karistuslöögid!

Kokkuvõtteks

Soovime sulle mõnusat rohkelt üllatusi ja positiivseid emotsioone täis jalgpalli EM-i. Nagu öeldakse – las tugevaim võidab! Kuid pead ei tasu norgu lasta, kui see ei ole sinu lemmik meeskond. Mis kehvasti see uuesti ja juba 4 aasta pärast on uus võimalus!

Kui see pea aga hakkab väga ära vajuma, soovitame kasutada rahvusmustris kaelapatja :)
kaelapadi ESTONIA
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee