kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kodu kauniks - kevad südamesse ja koju!

Oleme korduvalt kirjutanud, et mida ühel või teisel puhul kinkida. Sel korral võtame aga fookusesse enda ja oma kodu. On ju see meie turvapaik ja heaolukeskus. Miks mitte saabunud kevade puhul ka siin kerge pilguga üle vaadata, seisma jäänud asjadest vabaneda, kulunud välja vahetada ja seeläbi ellu uus kevadine hingamine tuua? Kas olete nõus?
Alustame seega üheskoos ringkäiku oma kodus!

Esik ja garderoob – tere tulemast koju!

Koju jõudes on suurim soov heita seljast kõik üleliigsed riided ja vabaneda ebavajalikest kottidest, ehetest, võtmetest ja paljustki muust. Meil on kapid riietele ja riiulid jalatsitele. Kuidas on aga lood kottide ja võtmetega?

Vanarahvatarkus: „Kui kotti maas hoida, kaob kotist sinna kogunenud raha.“ Seega on kotinagil ja-hoidjal siin täiesti oma koht! Veelgi praktilisemaks muudab selle asjaolu, et nagi saad kasutada nii kodus, kohvikus, kontoris, koolis ja mitmel pool mujalgi!
kotinagi oma pildiga
Seejärel võtmed. Kuhu need panna? Sinu valik – võtmekappi või -nagisse. Või hoopis ehtelaekasse? Loe sellest allpool!

Garderoobi sobib hästi ilmestama ka rahakassa. Kas tuleb ka teile tuttav pilt ette, et neid pisikesi punaseid ja kollakaid metallrahasid vedeleb ikka siin ja seal taskunurgas ja kapi peal. Asetage esikukapile ülejäänud interjööriga sobiv kassa ja kogu see korralagedus saab kena ja kiire lahenduse!
rahakassa

Vannituba

Enne koduste toimetuste juurde asumist tuleb hoolt kanda ka isikliku hügieeni eest. Pese käed ja kuivata need. Kas rätik on veel pehme ja mõnus või vajaks väikest uuenduskuuri? Kui kannad ehteid, aseta ka nemad kindlasse kohta ehtekarbi näol.

Nipp – neid samu ehtekarpe võid kasutada ka ju võtmete hoidjana. Ilus, värske ja väga maitsekas aksessuaar sinu esikusse!

Kui soovid vannituppa tuua mõnusat aroomi, siis kui Kingiabi poest ostu tehes ütled märksõna „kevad südamesse”, saad ostuga kaasa õhuvärskendaja puidust tikkudega. Valida on on vanilje ja ookeani aroom. Õrna aroomiga õhuvärskendaja loob vannituppa just õige romantilise meeleolu.
õhuvärskendaja

Liigume edasi – köök!

Nüüd on aeg üle vaadata, mida köögis saaks ette võtte, et söögiisu oleks täpselt paras ja meeleolu parim, mis võimalik.

Üks vahva idee on puidust kuumaalused. Vali enda tujule sobivaim pilt! Kuid piirduma ei pea ju vaid kuumakaitsega. Need samad alused sobivad ka väga hästi näiteks joogiklaaside alla asetamiseks, et lauale ei tuleks inetud niisked klaasijäljed!
kuumaalus puidust 

Uued pajakindad ja mõnus särtsakalt värviline põll on ka toredad kevadmeeleolu loojad!

Kevad ja potipõllundus sobivad kokku nagu sukk ja saabas. Köögiaknalauale pane maitsetaimed kasvama – vana hea Kannikese lillepood on sinu eest kõik ettevalmistused teinud – ainult kasta ja oota tärkamist-kasvamist.

maitsetaim basiilik

Elutuba – kodu meka!

Paik, kus veedame üldiselt enim oma kodus viibitavast ajast. Kuidas siia uut hingamist tuua?
Kui oled elu aeg unistanud kaminast, kuid tingimused ei ole seda siiani võimaldanud, sobib sarnase meeleolu loomiseks moodne õlilamp-lauakamin.

Esik ja garderoob – head aega!

Ja ring ongi täis. Aeg kodust lahkuda. Haara eelnevalt nagisse pandud kott ning kappi riputatud võtmed. Viska pilk peale kellale, ega sa hilinemas ei ole? Kui palju väljas sooja on, kas peab end paksult sisse mässima?
aratuskell-temperatuur-maailmaaeg
Ja nüüd veel mugavad jalatsid kingalusika abil jalga ja ongi minek!
Kodu, varsti kohtume taas!

PS! Ja, et sa ei unustaks nüüd kogu seda ümbritsevat ilu nautimast, pane tuppa liivakell, mis annab märku, et nutiseadmes on viibitud juba küll ja rohkemgi veel, aeg pühenduda perele ja kodule!

Liivakell on ka tore mõte lastele ajast aimu anda. Seieri liikumine tavalisel kellal ei ole neile nii hästi veel hoomatav. Küll aga saab juba üsna varakult selgeks, et kui liiv hakkab otsa saama, on ette seatud aeg ka lõpukorral.
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee