kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingitus kooliminejale

Tarkus tuleb tasapisi,
aga kannab vilja,
tarkust tragilt taga nõuda
pole iial hilja.


Need kirjanik Olivia Saare poolt kirja pandud read tuletavad meelde, et juba õige pea on paljudel lastel koolitee taas jalge alla vaja võtta.

On see päris esimene aasta või juba nii mõnigi kord sügisel juba tuttavast koolimajast sisse astutud, see esimene uue õppeaasta koolipäev on ikka pisut eriline. Selle päeva pidulikkuse veelgi enam esile toomiseks tasub mõelda ka mõne väikse kingituse tegemise peale.

Järgnevalt toome välja mõned kingiideed just neile, kellel tuleb see samm üle kooli lävepaku astuda esmakordselt.

Kingitus esimesse klassi minejale

Sõnumiga käevõru

Armas kingitus kooli minevale tüdrukule, on kindlasti kaunis ehe. Meie valikus on sõnumiga käevõrud, näiteks „Unista suurelt. Julge erineda“, „Per aspera ad astra“. Käevõru on on ajatu tänu sellele, et on tehtud spetsiaalsest ehte metallist, mis painutades võru randme suuruse järgi ei jäta muljumise ega kriimustuste jälgi!

käevõru sõnumiga

Suu magusaks

Koolialguse puhul on meie tootevalikusse lisandunud ka kommikarp „Kooli killud“, mis teeb pärast esimest koolipäeva suu eriti magusaks. Lisaks magusale, on igal ümbrisel kirjanditest nopitud vahva mõte. Uskuge meid, ka kõige kibedam koolialustaja saab naeratuse suule :)

shokolaadikarp Kooli killud

Rahakassa Kooliminejale

Lisaks koolitarkuste kogumisele saavad koolijütsid koguda nüüd münte ja sente kooliteemalisse rahakassasse. Ega alguses ei saagi aru, et tegemist on rahakassaga – näeb ta ju välja nagu ehtne pliiats koolilaual. Sümbol, tuletamaks meelde, et see koht on õppimiseks.

Sellised vinged rahakassad on tehtud savist ja on rõõmsavärvilised. Vastavalt lapsetoa muude sisustuselementide saab kokku sobitada kas punase, kollase ja sinise kooliteemalise rahakassa. Võta või kõik 3 ja laps saab kasutada neid arvude õppimiseks - eri mündid eri värvi kassadesse!


Rahvusmustris koolikomplekt

Tore temaatiline kingitus on kindlasti ka rahvusmustris koolikomplekt. Kingitus sisaldab kahte pliiatsit, kustukummi, teritajat ja joonlauda.

kooli komlekt ESTONIA

Pildiga võtmehoidja

Nüüd, kui kooli ja koolist koju tulek on tihtipeale lapse endi õlul, on kindlasti vajalik ka isikliku võtmekimbu omamine. Esimese klassi päevad on ju eriti lühikesed ja seega emad-isad tavaliselt veel tööl.
Võtmehoidja pildiks sobivad ühtviisi hästi nii lapse enda pilt, armsa kodus ootava lemmiklooma jäädvustus kui ka perepilt, mida saab siis koduigatsuse tekkides koolis ka aeg ajalt kiigata.
Soovi korral saad võtmehoidja tagaküljele graveerida lisaks head soovid, mis koduteel saadaksid.

Koolipoisi rahakott

Sarnaselt eelnevaga, üksinda liikluses ja koduteed käies, kasvab ka iseseisvus rahaasjades otsustamisega. Olgu see siis mõeldud igapäevaseks maiustuste rahaks või korralike lõuna- ja õhtusöökide muretsemiseks.
Et kõik rahatähed hästi kontrolli all hoida, tasub investeerida korralikku rahakotti. Ehtsast nahast ja Eestis valmistatud tagatasku rahakott on kvaliteetsete õmblustega ja käsitsi tehtud lõppviimistlusega. Rahakotil on väga vastupidavad tõmblukk ja niit. Samuti rohkelt erinevaid sahtleid, et iga rahatäht ja bussipilet ning muud tähtsa kaardid mugavalt endale sobivaima pesa leiaksid. Kokkuvolditaval tagataskul on 6 kaartide taskut, 2 sisesahtlit, 1 paberrahavahe ja tõmblukuga senditasku.
koolipoisi rahakott

Kokkuvõtteks

Olgu kingituseks emotsioon või füüsiline ese, ühtviisi vahvad on nad kõik! Soovime teie värsketele koolijütsidele vahvat koolitee algust ning kõike kaunist eesootavaks eluteeks!

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee