kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Mida kinkida lõpetajale?

Ja ongi juba käes suur lõpetamiste hooaeg. Alustavad kõige pisemad lasteaia lõpupidudega. Neile järgnevad põhi- ja keskkoolilõpetajad ning kohe kannul ülikooli lõpupeod.
Möödunud korral rääkisime sellest, mida võiks kinkida õpetajale. Sel korral võtame jutuks aga usinad lõpetajad.

Miks kingitus lõpetajale?

Üha populaarsemaks on kujunenud ühe suure verstaposti läbinuid meeles pidada kingitusega selle tähtsa hetke tunnustamiseks. Kingikoti sisu on aga olnud meie kogemustele tuginedes väga varieeruv.

Järgnevalt toomegi teile mõned mõtted, mida võiks päevakangelase au sees hoidmiseks kingikotti pista ja teie valikuid lihtsustada.

Kingitus lasteaia lõpetajale

Kõige pisematelt pakub tihtipeale enim rõõmu just mängu ja lusti pakkuvad kingid. Nendeks sobivad hästi nutikad tegevuskaardid, lauamängud, armsa sõnumiga kaisuloomad ja miks mitte isegi meie topp toodete hulka kuuluv kepphobune – kappame vastu suvele ja kooliteele!

kepphobune

Ja kindlasti võiks kingikotis leiduda miskit magusat. Ütles ju tuntud lastelaulgi, et „Täna sööme komme, homme sööme komme, komme sööme üle-üle-ülehomme!“. Vahva ja kindlasti elevust tekitav oleks peenralt saadavate lilledega koos kinkida sõnumiga magusaid šokolaade!

shokolaadikarp KOOLI KILLUD

Üks tore mõte on võtmehoidja. Sageli on just kooli minek see aeg, mil laps astub justkui iseseisvasse ellu. Kui varasemalt viis ja tõi lapse lasteaiast lapsevanem siis nüüd tuleb tal hakata omapäi kooli ja kodu vahet käima. Selle tähtsa teetähise puhul oleks võtmehoidja igati paslik valik.

Hästi sobib selleks ise kujundatav võtmehoidja, mida kaunistab näiteks perepilt. See saadab last tema käikudel ja koduigatsuse peale tulekul kutsub end ka vaatama.

võtmehoidja oma pildiga

Samamoodi on kooli minek alguseks ka rahamaailmaga tutvuse tegemisel. Niisiis oleks lõpukingiks sobilik ka päris oma esimese rahakoti saamine. Vanarahva uskumuse kohaselt ei tohi rahakotti aga kunagi tühjana kinkida, vastasel juhul tood vaesuse majja. Seega tasuks seemneks sisse pista ka rahakupüür!

Kingitus põhi- ja keskkoolilõpetajale

Sellesse ikka jõudnud neidude ja noormeeste huvid on juba üpris laialivalguvad. Kuid tänapäeval ei saa üle ega ümber kõikvõimalikest tehnikavidinatest. Seega on omal kohal kindlasti noorte seas populaarsed akupangad. Ikka selleks, et „eluliselt“ oluline nutivahend ebasobival hetkel tühjaks ei saaks.

Samuti on paslik kingitus ehe. Populaarsed on trendikad käevõrud, mida leidub nii metallist, nahast, puidust kui paelast.
sõnumiga käevõru

Noormehed armastavad on moekust väljendada ka kikilipsudega, mis samuti võiks meeleoluka lõpukingina kõne alla tulla. Muide, vähem teatakse, et puidust kikilipse tehakse ka naistele!

Kingitus ülikooli lõpu puhul

Trenditeadlikele noortele soovitame äärmiselt populaarseid ja stiilseid aksessuaare. Vaieldamatu hitt-toode on puidust käekell. See on ühtlasi nii praktiline kui noobel. Mõned noored on öelnud, et seltskonnas on selle omamine lausa staatuse sümboliks.

käekell puidust

Ka mitmed teised ilutooted on tervitatavad. Seetõttu pakume ka meie laia valikut kaelakeesid, kõrvarõngaid, mansetinööpe, lipsunõelu ja palju muud.

Kuid hea vastuvõtu osaliseks on saanud ka häid soove ja tarkuseteri sisaldavad purgid. Neisse on kokku kogutud palju positiivset ja meeldivat olemist toetavaid Eesti vanasõnu - toeks edasiminekul ning abiks kurbuses ja argihalluses.

Tulevastele juhtidele on meil eraldi pakkuda aga juhtimistarkuseid täis purk. Ikka selleks, et iga päev õigeid otsuseid vastu võtta ja motivatsiooni edasiliikumiseks saada.

Kokkuvõtteks

Lai kingitustemaailm võib silme eest kirjuks võtta. Kui aga veidi enam kingisaaja pealemõtlema hakata, selgub tihtipeale, et just temale sobiva kingi valimine ei olegi nii keeruline. Tuleb vaid pisut nö. taustauuringut teha, tema huvidesse süveneda ja õige kink ongi üles leitud!

Soovime teie kallitele lähedastele mõnusaid kordaminekuid uutes hariduslikes ja töö poolt esitavates väljakutsetes!

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee