kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingitus tõelisele mehele

Kingituse välja mõtlemisest mehele saab keerulisem olla vaid kingituse leidmine naisele :). Kuidas naisele kinki leida, seda räägime järgmine kord. Täna keskendume aga tõelise mehe kingituste ideedele.

Nii palju, kui on mehi, on ka muidugi erinevaid huvisid ja soove, kuid katsume neid veidi grupeerida ja vastavalt sellele soovitusi anda. Hea meelega ootame ka sinu mõtteid ja täiendusi, mida saaksime postitusele kohe ka juurde lisada!

Saunamees

Ühe õige saunamehe varustusse peab kuuluma korralik saunamüts, mugav 4-ne õldik, korralik õllekann ja rätik, mis tuletab saunamehest isale meelde, et ta leiaks aega ka koju tulla.


Nupumees

Nupumehel ei janune tegevuse järgi mitte ainult ajurakud, vaid ka näpud. Seepärast soovitame talle kinkida mõnusat väljakutset pakkuvaid nuputamise mänge, klassikalisi lauamänge ja rohkelt tarku teadmisi pakkuvaid mälumänge.

3D mudel KITARR 

Nalja- ja napsumees

Nalja- ja napsumees on tihtipeale peo nael ja käimatõmbaja. Seepärast sobib talle kinkida igasugu seltskonnamänge, mis aitavad rahva üles soojendada.

Peale vahvat ühismängimist võib korra ka maha istuda ja keelekastet pakkuda. Napsumehel on selleks puhuks aga nagu võluväel taskust välja võtta teie kingitud pudeliavaja. Ja nüüd ei olegi vaja muud tal teha, kui elegantse liigutusega kesvamärjuke välja valada.

Ärimees

Olgu su tõeline meessoost sõber korralik pintsaklipslane või stiilitunnetuslik ärimees, üks moodne, kaasaegne ja palju pilke püüdev puidust käekell on alati omal kohal. Selle juurde sobivad puidust kollektsiooni täiendama kindlasti ka tammepuidust püksirihm, meie presidendi firmamärgiks olnud kikilips või miks mitte näiteks pähklijuurest tehtud mansetinööbid?

Kampaaniahinnad - soodustus 30%

Grillimees

Grillimees on iga peo oodatud tegelane. Kes meist ei sooviks üht korralikku, hästi maitsestatud ja grillilt tulnud kõhutäidet? Ja kuidas üks toit saab suupäraseks? Selles mängib kindlasti rolli grillimehe tuju. Kui tema on rõõmus ja rahulolev, on toit sinu kõhus samasugune.

Seega vali talle välja Kingiabi e-poest kõik vajalikud riistad korralikuks grilliteoks. Kindlasti varusta teda ka mitmete pajalappide ja –näpistajatega ning lihaküpsust kontrolliva termomeetriga.

Ja, et grillimees ka peale toidu valmistamist sama nägus ja puhas välja näeks, kulub talle kindlasti ära üks kaunis põll, mis tõmbab mehele pilke ka kuumade süte juures toimetades.

Spordimees

Sportimisest tegime juttu eelmises postituses, seega palun vaata kindlasti siia lehele!

Piibumees

Kui soovid mehele piipu, siis vaata piip e-poes.

Matkamees

Seljakotid selga, koju jäägu sumadan
Kikilips ja kaap oodaku oma aega veel...

Matkamehe standartvarustusse kuulub kindlasti korralik müts. Olgu selleks siis soojem peavari või päikese eest kiilast pealage kaitsev murumüts.


Ära ei tasuks unustada ka üht korralikku multitööriista / nuga. Ka filmikangelane MacGyver teadis, et keerukate küsimuste lahendamisel ei ole vaja rakendada toorest jõudu, vaid mõistust. Ja tihtipeale valis ta abimeheks just multifunktsionaalse noa. Ka Kingiabi tootevalikust leiate erinevaid vajadusi rahuldavaid nuge.

Et silmist mitte koduteed kaotada, on paslik talle kinkida ka üks korralik binokkel ning vööpeale kinnitatav või kaela riputatav reisitasku. Viimase sisse sobib kenasti eelpool mainitud töönuga ja lõkkelaulud lõbusamaks muutev taskupudel.

Ideid kingitusteks on muidugi küll ja veel, kuid loodame, et said oma peas tekkinud ummikseisu veidi hajutada meie poolt pakutud ideedega. Väga hea meelega ootame ka sinu mõtteid ja ettepanekuid, millega kingitus mehele kinginimekirja veel pikemaks ja asjalikumaks muuta! Kirjuta meile julgelt!

 

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee