kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Mida kinkida teismelisele?

Kui möödunud kordadel oli juttu, et nii mehele, kui naisele on üsna keeruline kinke valida, eriti, kui sa täpselt ei tunne neid. Siis sel korral on vaatluse all vist ikkagi kõige suurem pähkel - teismeline. Mida kinkida teismelisele? Kas ka sulle tuttav küsimus ja peavalu? Kingi talle „vale asi“ ja sind on tõugatud järjest laienevasse „ebapopulaarne sugulane / tuttav“ kinkijate ringi :) .

Anname endast parima, et noor elluastuja meenutaks sind hea sõna ja pilguga ka kogu oma järgneva eluaasta ning saadaks kutse ka uuele sünnipäevale! Seega tegime oma suurest kingipoest kitsama valiku, mis võiksid tänapäeva noortele ka tegelikult korda minna.

Akupank

Kui väga me ka ei sooviks, virtuaalmaailm ja suhtlus internetiavarustes oli, on ja jään teismelise lahutamatuks kaaslaseks ka järgnevateks aastateks. Seega äärmiselt praktiline, ja noorele vajalik, kingitus on kindlasti akupank. See sobib nii telefonile, kui arvutile, iPhone’le, kui Androidile. Et veidi elevust tekitada, siis miks mitte kinkida see kullakangi sarnane :).


akupank

Stress ja nuputamine

Mõnus stressiravim on tavapärasest veidi teistsugune tegevus. Seega kingi teismelisele põnev nuputamiseks mõeldud 3D mudel. Valikus on erinevad kujundid ja raskusastmed. Korralik elamus on garanteeritud, kui mudel lõpuks kokku saab pandud. Ja mis oleks veel toredam, kui mängust tekkiv hasart ning huvi neid kujukesi kollektsioneerida ja end proovile panna?!

Kui pingelises olukorras aga näpud kuidagi ei taha paigal püsida, aga mudeli kokkupanekuks aega napib, või on koht ebasobiv, vali laulvad stressikuulid või mitmete funktsioonidega Fidget kuubik. Kuubiku igalt tahult leiad midagi mida vajutada, mudida või klõbistada. Olgu siis vajadus anda näppudele rakendust või niisama närve rahustada (nt enne eksamiperioodi või sessi ajal).

Fidget Cube
Fidget Cube on Kickstarter projektist alguse saanud toode. Ta rahustab närve ning stimuleerib ajutegevust igal ajal. Fidget Cube on diskreetne ja naudingut pakkuv kuubik, mis toimib nagu mullikile plaksutamine. Kuubikul on 6 tahku mille igal küljel on erinev funktsioon. Napad mõttetegevuse arendamiseks, lülitid ja kettad närvilisuse vastu enne esinemisi või koosolekuid ning pallike ja ratas igavuse peletamiseks. Stimuleeri keha ja vaimu!

Mängud

Ei, ärge saage valesti aru, mitte arvutimängud :) vaid ikka klassikalised füüsiliselt käes hoitavad kaardimängud!

Üks väga vahva, ning üksteist paremini tundma õppida võimaldav mängude sari on „Reaalsuskontroll“ . - Kas julged öelda, mida sina sõpradest tegelikult arvad? Kas tahad teada, mida sõbrad sinust päriselt arvavad ja millisena sind reaalselt näevad? Kui teismelise huulilt võiks nende küsimuste peale lipsata sõna „jah“, on see mäng just õige kingitus talle (ja ta sõpradele). Pole midagi mõnusamat, kui sõprade ringis veeta üks tore, lõbus ja silmi avav õhtupoolik seltskonnamängude seltsis.

Snäkkimiseks

Krõpsupakk siin, teine seal, sekka plaksumais ja kommid. Laual valitseb mõnus kaos ja kaootilisus... Teeks sel korral aga teisiti, veidi elegantsemalt? Miks mitte maiustada ja rääkida toredaid tüdrukute jutte sõbrannade ja šokolaadifondüü seltsis? Teistsugune kogemus on kindlasti garanteeritud ja kindlasti jääb see paremini meelde, kui tavapärane snäkilaua taga istumine.
šokolaadifondüü

Põnevust võib lisada ka õunakoorijaga. Miks mitte enne stiilselt õun puhtaks koorida ja kauniks viilutada, ning seejärel kasta see mõnusasse šokolaadi?
õunakoorija, õunaviilutaja

Lilled või midagi magusat?

See võib küll olla puhtalt meie omavoliline üldistamine, kuid lilled ei too tänapäeval nii palju rõõmu noore silmadesse, kui mõned ajad tagasi. Traditsioon aga siiski on püsinud.

Meil on aga lahendus - üks magus suutäis peaks suunurgad üles tõstma enamusel noortest.

Lõpetuseks

Kui tulete Ülemiste Keskuse või Lõunakeskuse poodi, siis valik on lai. Küsisin poe haldjatelt, mida nemad kõige rohkem on soovitanud teismelistele kinkimiseks:
  • Olla käevõrud rõõmustavad igat noort tütarlast ja neid on rõõm kinkida, sest need on ajatud. Sobivad nii emale kui vanaemale.
  • Kuna kooliaasta lõpp pole enam mägede taga, siis eriti julged võivad soovida endale puidust kikilipsu
  • Muidugi Bobby seljakotid, see on oma hinda väärt
  • Kuigi kruus võib tunduda nii tavaline mõte, siis meil on mitmeid, mis torkavad silma oma suuruse või erilise kujundusega: kruusid Geto, Size matters, Queen ja Rehvid
  • Alati lähevad noortele peale värskendava joogi pudelid
Need siis olid mõned mõtted teemal: mida kinkida teismelisele? Huvisid ja tegevusi on muidugi tohutult palju erinevaid, kuid usume, et nende kingitustega on suurem tõenäosus nö. naelapea pihta saada kingitust valima minnes!
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee