kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Lasteaia kingitus

Mitmed ütlevad naljatledes, et: „Jaanipäev läbi, kaugel need jõuludki enam on :) . Jõuludest me sel korral veel ei räägi, küll aga hakkavad suvepuhkused läbi saama. Seoses sellega lähenevad ka lasteaeda ja kooli minek. Seetõttu võtamegi seekord jutuks lasteaia.

Lasteaeda minek

On neid, kel lasteaia tee on jalge all juba mitmendat aastat ja seega tuttav ning õdus paik ajaks, mil emmed-issid tähtsaid tööasju ajavad. Samas on igal aastal paljude laste jaoks see aga täiesti uus, ja loodetavasti väga põnev, rada esimest korda vaja ette võtta.

Soovime ka meie, et see vahva teekond oleks juba esimesest päevast saadik täis rõõmu ja lusti. Seetõttu vaatasime lasteaialapse pilguga üle ka oma tootevaliku. Nüüd jagame meelsasti ka teiega ideid, mida kinkida (mälestuseks) selle uue tähtsa eluetapi tähistamiseks.

Kingitus lasteaeda mineku puhul

Armas ja pehme kaisuloom

Valikus on – erineva suurusega pehmed kaisulambakesed.Need pehmed kaisuloomad on väga armsad, samas piisavalt tõetruud, et teiste kaisuloomade seast silma paista. Armas pehme sõber on niiöelda kingituste klassika. Paljudel lastel on küll omad kallid kaisukad juba olemas, kuid sellise tähtsa päeva puhul, ei ole lisaväge kunagi liiga palju.


Kaardimäng „Kelleks tahad saada“

Nüüd, kui esimene samm oma karjääriredelil on tehtud, on aeg mõtlema hakata ka sellele, kelleks suureks kasvades saada.

Tihtipeale aitab mitmeid pahameele hoogusid leevendada see, kui öelda pisikesele maadeavastajale, et oled nüüd juba suur poiss / tüdruk. Kes meist ei tahaks end suurena tunda, eriti just kui laps oled. Hiljem kipub see aastate lisandumine pigem tuska tegema... :)

Kui laps lasteaia hommikul kipub mossitama, et täna tema lasteaeda minna ei soovi, võiks olla tagataskust võtta lõbus kaardimäng „Kelleks tahad saada“. Nüüd, kui tekib jonnioht, küsi lapselt, et kelleks sa suureks saades saada tahad? Kas vaatame kaartidelt? Ja nüüd, kui amet välja valitud, tuleb lasteaeda minna, et siis sealt vastavaid ametitarkusi koguda. Kuidas tundub, kas töötaks?

kaardimäng KELLEKS TAHAD SAADA

Päris lõbus oleks endalgi mõni kaart tõmmata ja vaadata, mis saatusesõrm sulle soovitab!

Lamp "Star"

Lasteaialapsed hakkavad üha rohkem tundma huvi ümbritseva maailma vastu. Tihtipeale on küsimusi rohkem kui vanematel vastuseid. Just seetõttu on suurepärane idee kombineerida tähistaevast imiteeriv lamp, mis on siiski piisavalt lapselik ja valgustav, et järgmist lasteaiapäeva ootav lapsuke rahulikult uinuda saab.

Tähelepanu! Lapsukest magama pannes võid ka ise jääda tema kõrvale tähistaevast imetlema.


Taignarull väiksele abilisele

Paljudele lastele meeldib imiteerida vanemate tegemisi. Eriti meeldib neile, kui vanemad paluvad neid appi midagi huvitavat tegema. Ja mis oleks veel huvitavam kui päris oma taignarull väikesele põnnile. Meie valikus on saadaval „Väike pagar“, „Emme abimees“, „Hea laps“ ja „Musirull“ kirjadega väikesed taignarullid.

taignarull_vaikestele_lastele

Kokkuvõtteks

Soovime teile ja teie väikestele vahvatele tegelastele vahvat lasteaia algust ja rõõmu ning kilkeid igasse päeva.

PS! Ärge unustage neid toredaid hetki jäädvustamast! Prindi need kindlasti ka klassikalisele fotopaberile, et üheskoos traditsioonilisel viisil neid ikka ja jälle meenutada!

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee