kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingitus issile

Juba sel pühapäeval on isadepäev. Selleks tarbeks panime kokku kirjatüki, et anda vihjeid, mida kinkida issile, isale ja vanaisale.

Kui lapsed on veel nii väikesed, et issile kingivalimisega ise hakkama ei saa, peavad selle raske töö ära tegema emmed. Nagu paljude teiste kingituste tegemine, võib ka see olla üks paras peavalu. Tekib dilemma,et kas küsida otse issilt, mida ta sooviks isadepäevaks? Või prooviks ikka alles jätta üllatusmomendi ja ise valida.

Samas ega küsimine ka ei pruugi valikut lihtsamaks teha, tihtipeale saame ju sellele vastuseks „Ma ei tea, vaata ise midagi / mulle ei ole midagi vaja tuua“. Tuleb tuttav ette?

Kõige armsam kink on muidugi oma käekestega valmistatud. Vahel aga võib ka poeriiulitele piiluda, mida seal praktilist ja vahvat pakkuda on. Need emmed, kelle pead on kingimõtetest juba huugamas, on aga nüüd täpselt õiges kohas!

Küsisime isadelt, et mida nad ootaksid. Järgnevalt toomegi välja 7 populaarsemat soovi:

1. Korralik (kohvi)tass

Jah, kui tegemist on juba mitmekordse isaga, võib ta tassiriiul olla neist juba pungil. Kuid esmakordselt isaks saanu puhul see nii ei pruugi olla. Seega tasub mõelda, kas võiks teha isale armsa sõnumiga tassi, millest hommikukohvi rüübata või millega keset tormilist tööpäeva väike kohvipaus teha.

Siinkohal soovitame mõelda aga tassi kujundusele. Tass maailma parimale isale ei pea olema nö. ninnu-nännu. Ka väga tagasihoidlik vihje tassil teda armastava pere poolt on hinge pugev. Iga issi ei soovi ehk oma väga ametlikul tööpostil südametest ja roosadest mõmmidest palistatud kohvitassi lauapeale jätta.

2. Värskendav joogipudel

See kingitus sobib nii sportlikule issile trenni, reisivale issile kohvrisse kui ka aktiivsele issile tee peale kaasa haaramiseks. Teame ju kõik, kui vajalik on meie kehale vesi. Kusjuures popimatel pudelitel on olemas ka integreeritud jahutuselement, mis hoiab joogi mõnusa temperatuuriga ka kõige kuumemal ilmal.

3. Kaunis käekell

Vanarahvas ei pidanud kella kinkimist heaks tooniks. Pidavat meelde tuletama, et aeg hakkab otsa saama ning armastus ja sõprus lõppema. Kuid kui issil oleks siiski väga vaja uut käekella, siis miks mitte talle seda rõõmu pakkuda? Soovime ju, et oleks alati õigel ajal õiges kohas!

Kellade puhul on see ka hästi tore, et neid on saadaval nii suuri kui väiksemaid, nii metallist kui puidust, sportlikke ja ametlikumaid. Ühesõnaga, kui issi on kellakandja, leiab talle sobiva mudeli igatahes. Puidust kell kaunistab iga isa tugevat kätt.

Puidust käekell

4. Isside rätik

Peale väsitavat tööpäeva või treeningut ei ole midagi mõnusamat, kui ümber tõmmata pehme ja mõnus spetsiaalselt isadele mõeldud rätik.

5. Personaalne võtmehoidja

Armsa pildi ja sõnumiga võtmehoidja meenutab ka kõige töisemale issile, milline väärtus teda kodus ootab.

6. Issid armastavad süüa (teha)

Kui issi hobiks on kokkamine ja grillimine, on kingivalik vägagi lai. Kindlasti sobivad talle uued grillimise vahendid alates kahvlitest lõpetades termopottidega, riideid pritsmete eest kaitsvatest põlledest lõpetades grillimeistri initsiaalidega vahva grillimisrauaga.

7. Issi, mängime koos!

Igas isas on peidus endiselt ka laps. Mis oleks parem, kui meenutada seda lapselikkust koos. Seda võimaldavad mitmed uuele elule puhutud vanad klassikalised mängud. Sedasi on vahva võimalus issiga koos aega veeta ja samal ajal kuulata lugusid, kuidas tema väiksena neid mänge mängis. Kes meist ei mäletaks mängu „Laevade pommitamine“?!

Magnetmäng Laevade pommitamine

Need on mõned soovitused, mis ehk sulle abiks on. Jäta meelde - oluline ei ole kingituse suurus ega väärtus. Peamine, et ta tuleks südamest! Koosveedetud ühised hetked on olulisemad, kui tundide viisi poodides shoppamine. Seega tasub proovida ka ostlemist interneti kaudu!

PS. Ära unusta kingituse juurde lisamast ka armsat kaardikest! Rohkelt ideid selleks pakub muuhulgas Pinterest!

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee