kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Põnevad pikad sügisõhtud

Nüüd, kui vananaiste suvigi on läbi, on paslik mõelda, mida mõnusat teha neil pikkadel sügisõhtutel. Päev muutub iga hetkega lühemaks, valgusest saab kiiremini vari ning sellest omakorda silmiseletamatu pimedus.

Kuidas see pime, kuid mõnusalt hubane ja tubane aeg aga toredasti mööda saata? Anname teile allpool sel teemal mõtteid. Ootame kindlasti ka sinu toredaid ideid, millega sa oma õhtuid sisustad!

Romantilised sügisõhtud

Kui tunned, et peale väsitavat tööpäeva ei ole jõudu ja tahtmist seltskonnas viibida, on parim mõte lihtsalt aeg maha võtta ja puhata. Nautida ise enda seltskonda!

Süüta küünal, pane käima mõnus muusika ja lihtsalt naudi. Pimedaid sügisõhtuid võib mööda veeta ka kirjutades – olgu selleks luuletus, päevakokkuvõte või niisama mõtted, mis päeva jooksul kogunenud. Selle jaoks sobib suurepäraselt kalendermärkmik „Hetk iseendale“. Kui sa aga igapäevaselt kalendrit pidama ei soovi hakata, on valikus veel märkmiku stiilis raamatuke. Sinna saad ise endale sobiva kuupäeva juurde lisada. Ehk täidad just siis, kui endal see kõige õigem tuju tuleb.
kalendermärkmik Hetk iseendale

Nupukad sügisõhtud

3D mudelid

Kui sind paeluvad erinevad nutikust proovile panevad ülesanded, on see soovitus just sulle. Meil on tootevalikus suur hulk erineva raskusastme ja huvidega kokkupandavaid 3D mudeleid. Meeldivad sulle loomad, vaatamisväärsused või hoopis autod?

3D mudelid on algselt laserlõigatud metallplaadil. Raskematel mudelitel on neid lausa mitu. Sinu ülesanne on need äärmiselt peened detailsed osad kokku panna. Suurepärasest ajaviitest ja detailide rohkusest annab aimu seegi, et mudelite paremaks kokkupanemiseks on hea kasutada lausa pintsette ja näpitsaid.

Taskutark

Rohkelt uusi teadmisi võimaldavad sulle Taskutarga küsimused ja faktid. Võta teemaks inimene, putukad, sport, sõidukid või universum. Kui valida ei suuda, hangi kasvõi kõik! Kaardi ühel küljel on valikvastustega küsimus, pöördel vastus ning täiendav teave.

Kõik küsimused on koostatud oma ala spetsialistide poolt – Eesti Maanteemuuseum, Eesti Spordimuuseum, Eesti Tervishoiu Muuseum ja mitmed teised.

Mis sa arvad, kas prussakas saab looduses hakkama? Aga mis ühendab lepatriinut ja lepalindu lepapuuga? Millised on kõige kuumemad tähed ja millal lõpetasid tegevuse maanteekõrtsid? Neile, ja mitmetele teistele küsimustele, leiad vastuse just Taskutarga kaartidelt.

Lõbusad sügisõhtud sõpradega

Kui tuleb aga tuju need pikad õhtud veeta sõprade seltsis, pakume teile samuti mitmeid põnevaid ideid.

Šokolaadifondüü

Kes suudaks ära öelda ühest magusast suutäiest? Fondüü komplekt sisaldab kõike vajalikku – 4 bambusest kahvlit, silikoonist äärisega klaasist fondüünõud ja selle bambusest alust ning teeküünalt. Teil jääb üle välja valida vaid meeli erutav šokolaad ja see tulele panna. Juurde ka šokolaadi sisse kastmiseks endale meelepärased puuviljad. Meie soovitame kindlasti maasikaid!
šokolaadifondüü
Maitsev ajaviide on igatahes garanteeritud!

Pokaalimärgistused

Suurema seltskonna puhul on hea mõte muretseda endale pokaalimärgistused. Sedasi ei pea jutu ja mänguhoos pingsalt silma peal hoidma, et milline see sinu klaas oli. Eriilmelised pärlikestega kaunistatud ripatsid aitavad sul hõlpsasti enda klaasi üles leida.

Juustualus ja nuga

Kui juba söögi ja joogi lainele sai mindud, siis lõpetame ka sellega. Šokolaadifondüü, mõnus keelekaste ja maitsvad tummised juustud kuuluvad suurepäraselt kokku. Seega üks korralik juustualus juustunoaga on just see, mida veel vaid vajad!

Kokkuvõtteks

Soovime sulle mõnusaid ja hubaseid hetki sumedateks pikkadeks sügisõhtuteks. Kui aga tekib tunne, et täiuslikust õhtust jääb justkui midagi puudu, vaata meie e-poodi. Leia endale meelepäraseid ajaviitetegevusi, mis juba järgmisel õhtul sulle seltsi võiksid pakkuda.

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee