kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kingitus pruutpaarile –7 ideed pulmakingituse tegemiseks!

Isa oma tütart õnnistades, kes mehele läheb ja isamajast lahkub : “Armas tütar! Kulda ja hõbedat ei ole mul mitte, aga mis mul on, seda ma annan: kaks lusikat, üks kauss ja kannik leiba!” (Palamus, Kuremaa v., Luua - Helene Maasen. 1889).

Kui aastakümneid, või lausa sadu aastaid, tagasi sellised kingitused pulmadeks olid veel üsna tavapärased, siis praegustel aegadel kannikas leiba ja mõned lauanõud nii palju ehk enam rõõmu ei valmista. Kui tegemist ei ole just äärmiselt kallihinnaliste nõudega. Seepärast soovimegi sullejärgnevas artiklis anda ideid, mida tänapäeval noorpaarile kinkida, et see ka rõõmu valmistaks.

Mida kinkida pulmadeks?

Tundes noorpaari hästi, on neile kingituse valimine tavaliselt hõlpsam. Mida teha aga siis, kui kutse on saadud pulma, kus teed noorpaariga ei ole mõnda aega ristunud või pea on lihtsalt mõtetest tühi?

Tihtipeale leiab küll kutsetest juba etteseatud lause „Soovime, et kingitus mahuks ümbrikusse...“. Kuid kui see puudub, või sooviksite lisaks ümbrikule veel midagi meeldejäävamat kaasa panna, on allolevad mõtted just teile.

Toome järgnevalt välja 7 populaarsemat toodet meie tootevalikust, mida on läbi aegade pruutpaarile enim kingitud. PS. Kingitused ei ole esitatud populaarsuse järjekorras!

7 pulmakingi ideed:

1. Seemnekaart

Esiteks pakuksime välja unikaalsema lahenduse rahatähtede kinkimiseks. Selleks on seemnekaart, milles olevaid seemneid saab pruutpaar pärast pulmi üheskoos mulda pista ja nende ilu imetleda ka peale tähtsal päeval saadud lillede närtsimist.

2. Mündikott

Tavapärase ümbriku ja kaarti asemel võib kingituse üle anda ka kaunis kodumaises mündikotis. Seda rahvustriibulisest riidest armsat kotikest on võimalus kasutada erinevatel otstarvetel ka hiljem.

3. Armastuse hoidis

Pulmad on ju armastuse troonimise tähtpäev. Seega kõik see, mis aitab armastuse tugevdamisele kaasa, on äärmiselt armas ja oodatud.
Armastuse hoidis on pakendatud kaunisse klaaspurki ja sisaldab 33 armastuse teemalist tarkusetera. Saadaval on seda nii eesti kui ka vene keeles.
armastuse hoidis

4. Õnne toov hobuseraud

Ka hobuserauda on läbi aegade peetud õnne sümboliks.
 
Inglismaal, Keldi kultuurides, Põhjamaades ja sealhulgas ka Eestis on sajandeid folklooris ja legendides mainitud hobuserauda kui hea õnne toojat. Kõige sagedamini naelutati hobuseraud maja välisuksele, et õnn saabuks nende juurde, kes majas elasid. Keldi mütoloogia kohaselt hoiab hobuseraud eemale ka kurjad vaimud, kuna nood kardavad rauda, millest hobuseraud tehtud on.
 
Vana legend räägib, et üks sepp olla kunagi ammu saatanale hobuserauad kapjade külge naelutanud, mis pani tolle valude käes väänlema. Et sepp rauad ära võtaks, nõustus saatan kokkuleppega, et ta ei kimbuta inimesi, kelle uksele on naelutatud hobuseraud.
Seega on hobuseraud kindlasti hea valik noorpaari pereõnne kindlustamiseks.

5. Võtmehoidjad

Jätkates koduteemadel, on heaks kingivalikuks võtmehoidja komplekt. Hõbedasi võtmehoidjaid muudab pidulikumaks läbipaistev kaunistuskivi.
Soovi korral võite graveerida neile ka nimed.
võtmehoidja SUDA kahele

6. Romantilised pokaalid

Pokaalid on kingitus, mida pruutpaar on aeg ajalt soovinud kasutusele võtta juba pulmapeo jooksul. Nad lihtsalt on niivõrd kaunid.
Meie valikus on kahe erineva disaini ja hinnaklassiga pokaale. Esimest neist iseloomustab särava kaunistuskiviga sõrmus.


Teine komplekt on veelgi rikkalikumate detailidega. Romantilise ja kauni välimusega komplektis on 2 šampuseklaasi, mis on kaunistatud südame- ja lipsumotiividega.

7. Südametega fotoraam

Oma kauni päeva meenutamiseks sobib pruutpaarile kinkida ka südamekujuliste ripatsitega ilustatud fotoraami. Armastuse sümboliga täiendatud raam lausa kutsub selliseid meeldejäävaid hetki presenteerima.


Kokkuvõtteks

Loodame, et saime teile anda mõne kingiidee, mida juba järgmisel korral pulmakutset saades noorpaarile kinkida.
Pidage aga meeles - kõige parem kink on tulnud südamest!

Kirjuta julgelt kommentaaridesse, mis on olnud sinu meeldejäävaim kingitus mida oled ise teinud või saanud!

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee