kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Eesti disainerid Kingiabi poes - PUUDWOOD

Ülemiste Keskuse Moensi üritus laupäeval 7. aprillil Kingiabi poes kl 14-16:
PuudWood puidust mansetinööbid ja lipsunõelad, perekond Parbus

Loojad poes

• Kuidas sündis PuudWood?

Puudwoodi üks loojatest, Tõnu Parbus, kannab igapäevaselt mansettidega triiksärke ja tal oli soov osta omale just puidust mansetinööpe. Selgus, et Eestis ei pakugi keegi selge ja soliidse joonega puidust mansetinööpe. Nii küpseski valmis mõte, hakata selliseid nööpe ise tegema.

Hiljem lisandusid sortimenti lipsunõelad, taskuruudud, vööpandlad ja naistele kõrvarõngad. Tänaseks on Puudwood välja tulnud ka nutikate koduvidinate seeriaga Puudwood Homeware nime alla, mille esimeseks pärliks on magnetiga pudeliavaja Korgipüüdja.

Puudwood mansetinööbid

• Millised olid suurimad takistused idee elluviimisel?

Aeg...Õigemini tõsiasi, et ööpäevas on kõigest 24 tundi. Nii nagu ka iga teise ettevõtmise, nii ka Puudwoodi arendamine ja ideest teostuseni loomingu realiseerimine on aega- ning pühendumist nõudev. Kuna aga Puudwood on veel siiski meie jaoks ettevõtte tunnustega hobi, sest päevatöö on meil mõlemal teiste ettevõtmiste ja tegevustega seotud, siis tekib meis endis tihti konflikt, et ei panusta oma lemmik „lapse“ toetamisele ja arengule piisavalt aega.

• Puudwood on ehe näide sellest, et koostöö ja suurelt mõtlemine viib eduni.

Üksi nikerdades kaugele ei jõua. Oleme kodust vannitoast Uuemõisasse oma ettevõtte esimestesse tööruumidesse kolinud. Oleme leidnud head partnerid. Palivere puidutöökojast saame valida välja ja nad kohapeal töötlevad seda meie jaoks.

KR Studios on valminud pakend – kasevinnerist lasertöödeldud karpides! Kui mehed oma kingitust esimest korda näevad, siis pakub esialgu karp nendele rohkem huvi kui asi selle sees. Nipiga karbid, siin pole ühtegi hinge, kõik on läbi mõeldud. Kui veidi pealmist kaant painutada, jääb see korrektselt kinni.

 

• Millised teie enda lemmikud?

Lemmikuid on palju. Puitudest on meie lemmikud tamm, zebrano, wenge ja loomulikult must tamm. Loomingust ei oskagi midagi eriliselt välja tuua, sest kõik esemed on hoolika pühendumusega valmistatud. Kõige enam arendustööd on meie meeskond teinud vööpandlate ja korgipüüdjate väljatöötamisel. Ülimalt oluliseks peame kvaliteeti ja ega puu ei ole kõige lihtsam materjal. Ka pärast kuivatamist ja töötlemist on tal oma iseloom ja tujud.

PuudWood mnsetinööbid

• Kuidas edasi?

No ikka edasi :-) Mõtted liiguvad loomulikult ka välisturgude suunas. Eestis püüame olla esindatud kõigis väärikates Eesti disaini kauplustes, aga samuti pakume äriklientidele erilahendusi meenete ja kingituste väljatöötamisel, mis oleksid ainulaadsed ja kannaksid ettevõtte väärtusi.

Foto: Ardo Kaljuvee
Foto: Ardo Kaljuvee
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee