kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Kuidas randa minekuks ettevalmistuda ja mida põnevat seal teha?

Kuidas sinule meeldib kauneid suvepäevi mööda saata? Viibid sa pigem päikese eest varjus või armastad selle käes peesitada?

Päevitamine viimaste aastate jooksul saanud üsna halva kuulsuse osaliseks. Kirjutatakse palju sellest, kuidas päevitamine ja nahavähk ehk melanoom on omavahel tugevas seoses.

Samas kinnitavad mitmed uurijad, et mõõdukas päevitamine võib hoopis vähi eest kaitsva toimega olla. Mine sa võta siis kinni, kummal on õigus.

Tänases artiklis ei hakka me teid manitsema päikese eest paaniliselt varjuma või julgustama just rannal lesimist ja D-vitamiini kogumist. Las see jääb teie otsustada, mis on teile just kõige parem. Täna räägime hoopis sellest, et kui olete langetanud liisu ranna kasuks, mida sinna kaasa võtta, mida seal põnevat teha, et päev veelgi lõbusamalt mööduks ning kuidas end pärast turgutada.

Mida randa kaasa võtta?

Mida rannas juua?

Kuigi mitmed toitumisteadlased ütlevad, et joogi vajadus kuumal suvepäeval oluliselt ei suurene, on rannas mõnus maitsevesi siiski alati hinnas. Just vesi, mis on kõige parem janukustutaja!

Sinu valik, kas haarad selle poeriiulilt või võtad kaasa kodust. Kui otsustad viimase kasuks, on meil teile kaasa pakkuda värskendava joogi pudel. Selle nutika pudeli abil saad meelepärase maitsevee ise kaasa teha. Infuuserisse võid lisada erinevaid tsitruselisi, värskeid marju, puuvilju, kurgiviile ja jahutamiseks jääkuubikuid. Vaata, millist värsket kraami sul parasjagu kapis või aias leidub, pista pudelisse ja kodune maitsevesi ongi olemas!


Mida randa süüa kaasa võtta?

Seejärel vaataks ka söögipoolise poole.
Kes soovib kergemat pala, põigaku enne peesitama minekut kindlasti läbi oma koduaiast või kohalikult turult. Hooaeg on ju nii kodumaistel aed- ja köögiviljadel, kui õige pea ka marjadel ja puuviljadel. Samuti ei pea kaarega mööda minema välismaistest toodetest. Üks suur mahlane arbuus sobib nagu valatult kuumale suvepäevale kaaslaseks!

Samuti on mõnus näksidapähkleid, kuivatatud puuvilju, näkileibu jms, mida saab hõlpsasti näpu vahelt süüa.

Mille peal rannas pikutada?

Meil on siin üks suurepärane uudis – piknikuvaip! Tegemist on väga kvaliteetse ja kompaktselt kokku pakitav piknikuvaibaga. Pealt poolt katab tekki pehme kohev fliis, alus on aga veekindel ja mustust hülgav PE- isolatsioonkate.

Leia see endale lähimast Kingiabi poest ja pista terveks alles jäänud suveks (ja miks mitte ka vananaistesuveks :) auto pagasnikusse. Saab seda ju kasutada nii rannas kui ka mõnel suveüritusel kontserti nautides.

piknikuvaip

 Mida rannas teha?

Tänapäeva nutimaailmas on meelelahutus vahel liigagi lähedal.

Seetõttu soovitusi uutest äppidest ja Facebooki lehtedest, mida jälgida, me teile andma ei hakka. Soovitame hoopis väärt raamatu lugemist ja põnevaid lauamänge. Kui eelistad rannaliival üksinda olemist, on mõnusaks kaaslaseks ka erinevad 3D nuputamismudelid.

3D mudel laev

Kuidas turgutada keha ja vaimu peale rannapuhkust?

Kui nahk on mõnusalt jumekaks päevitatud (ja võib olla isegi liiale mindud), tasub teda turgutada kreemiga. Meie valikust leiab ökoloogilise käte- ja kehakreemi. See ei ole tavaline kehamääre! Kreem sisaldab looduslikku sojavaha, linaõli, kakaovõid, sheavõid, magusmandliõli. Lisaks on sinna lisatud aroomi- ja eeterlikku õli. 


Kasutamiseks tuleb süüdata küünal ning oodata, mil tekib piisav kogus õlitaolist vedelikku. Kustuta küünal (või kui soovid luua romantilist meeleolu, jäta põlema! : ) ning vala soe õli otse nahale. Ära pelga, õli on talutavalt soe!

Imepehme ja oivaliselt lõhnav nahk on garanteeritud! NB! Sobib kasutamiseks ka massaa˛iõlina.

Kokkuvõtteks

Päikese all või kurguni kinninööbitud – vahet ei ole. Suvi on nautimiseks just täpselt nii nagu sina seda soovid!

Mõnusat suve jätku!

Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee