kingiabi@kingiabi.ee
Tel 5683 6209
Tel 733 9440

kuu pakkumised abiks kingiotsijale TOP firmadele info kontakt

Eesti disainerid Kingiabi poes - ÜRG

Ülemiste Keskuse Moensi üritus laupäeval 7. aprillil Kingiabi poes kl 10-12:

Ürg puidust rahakotid ja kaarditaskud, Roland Lugima


Loojad poes Kingiabi

* Kuidas te Ürg disaini idee peale tulite?

Me lihtsalt väsisime ära, sellest, et rahakotid kiiresti koledaks läksid. Mõtlesime, et kui kaaned oleks millestki muust kui nahast, siis oleks nad kauem ilusad.
Kuna puutööga olime palju kokku puutunud, oli materiali valik lihtne. Seda, et neid müüa ka võiks, otsustasime alles hiljem.

* Millised olid suurimad takistused idee elluviimisel?

Suurim takistus oli kindlasti õmblemine. Me polnud kumbki enne rohkem õmmelnud kui võibolla ainult särgile nööbi.
Teha nüüd õmbluskvaliteeti, mida müüa ka kannab, oli tõeline väljakutse. Õmblusmasinat hakkasime kasutama alles see aasta, enne seda lõime augud, ette ja andsime näppudele valu. Rahakotte õmbleme siiani käistsi, jääb isikupärasem.

* Mitu kaarti Ürgi rahakotti sisse läheb, kas rahaklamber on kindel?

Kaarditaskusse ja rahakotti mahub kõik mis vaja: ID-kaart, paar pangakaarti ja kõigi suuremate poodide kliendikaardid korraga. Nahk harjub oma kasutajaga.
Rahaklamber on kindel.

urg rahakott

* Kas rahakott või kaarditasku katki ei lähe?

Kõiki asju on võimalik katki teha. Meie toode on vähemalt 5 korda vastupidavam kui tavalised rahakotid. Puit kaaned võivad murduda, aga kui midagi sellist juhub, võib oma toote meile remonti saata!

* Kas rahakotti või kaarditasku peab ka kuidagi eriliselt hooldama või pole vaja midagi teha?

Ajapikku puidust kaane lakk kulub, see otseselt ei nõua mingit tähelepanu. Aga kui tahad, et sinu rahakott oleks nagu uus, võib hoodlust ise ka teha: lihvi lakk maha ja kanna uus lakk peale.


* Millised on teie enda Ürgi lemmikud?

Wenge rahakott, see on meie esimene toode. Sellel kasutame nahka, mis on sama vana, kui me ise. Kahjuks selle naha varud hakkavad otsa saama.

* Mis edasi?

Vara on midagi lubada. Me oleme mõelnud, et laseme oma tootel ise elada, seni kuni me näeme enda ees kedagi, kes kassa järjekorras meie rahakotist raha välja tõmbab. Kui see juhub on ilmselt oodata, kas naiste ridiküli, väikemööblit või kasvõi väikest maja. Mida, me veel ei tea.
ürg disain
Tartu

Ringtee 75
2. sissekäigu juures
E-P 10-21
tel 56 836 209
lounakeskus@kingiabi.ee